پودر مخمل :

استفاده از پودر مخمل مناسب در اجرای پروژه های مخمل پاشی با دستگاه مخمل پاش بسیار مهم است.ایلیاکروم، نمایندگی فروش یکی از قدیمی ترین و بهترین تولیدکنندگان پودر مخمل را در ایران دارا میباشد. گروه رنگ های متنوع پودر مخمل ، به شما امکان استفاده و تزئئین انواع سطوح را خواهد داد.

ایلیاکروم انواع پودر مخمل ایرانی و پودر مخمل ترک را برای ارائه در سبد مواد اولیه مخمل پاشی خود ، برای ارائه به مشتریان ، دارد.فروش پودر مخمل در وزن های 1 کیلویی به بالا ، با امکان انتخاب تنوع رنگی ، آماده ارسال به تمام تقاط کشور است.
 

پودر های مخمل شامل ۳ گروه اصلی هستند :
الف ) پودر های مخمل ساده
ب ) پودر های مخمل متالیک
ج ) پودر های مخمل فسفری
 
گروه مهندسی ایلیاکروم ، واردکننده پودر مخمل اورجینال و تولیدکننده پودر مخمل ایرانی با کیفیت ، آماده ارسال به تمام نقاط ایران میباشد.
تلفن مشاوره : 02156573155
شماره همراه : 09127692842 | 09378520929 | 09356458299 | 09359495590
 

همچنین پودر های مخملی ترک در سایزهای متنوعی تولید میشوند که هر کدام از این پودر های مخملی می توانند در صنایع خاصی کاربرد داشته باشند .
الیاف پودر مخملی سایز 1 میل پر مصرف ترین نوع پودر مخمل هستند و در اغلب صنایع مخملپاشی این سایز مورد استفاده قرار میگیرد .
الباقی سایز ها صرفا بصورت سفارشی تولیدو عرضه میگردند . از جمله پودرهای مخملی با 5 میل ارتفاع که بعنوان خزه مصنوعی یا چمن مصنوعی کاربرد دارند .
کیفیت فنی پودر مخمل ترک :
از تمامی فاکتور های مهم در کیفیت پودر مخمل ، تست گرفته شده و بهترین کیفیت ارائه میشود. سنجش رنگ طیف نورسنجی ، اسکنر شکل فلاک، ابزار قرارگیری در معرض نور، عرق سنج، صدا سنج و غیره
کاربرد ها :
خودرو : فلاک کاربرد گسترده ای در صنعت خودرو دارد، مزیت آن ایزوله کردن گرمایی و صدای است و بافت نرم و گرم آن اجازه ستفاده در کانال های پنجره، درز درها، داشبور، صندلی ها، پنل درها، سقف و ستون های A,B,C  خودرو را میدهد  و در قسمت های داخلی باث کاهش صدا و لرزش میشود.
 
لباس : حتما میدنید که تعداد زیادی لباس شامل فلاک در خانه دارید. فلاک در پارچه ها و لباس های زیادی مورد استفاده قرار میگیرد و با پایان هایی مانند مخمل یا چرم و همچنی در چاپ یا انتقال طرح به تی شرت و زیر پوش مورد استفاده قرار میگیرد.
همچنین در دکور منزل، مبلمان، پرده ها، پتوها، کاغ دیواری و دیگر قسمت های پارچه های منزل بکار میرود.