پودر مخمل :
یک سوال مهم این است : پودر مخمل از کجا بخرم ؟

با درنظر گرفتن نیاز های امروز صنعت ، استفاده از مخمل پاش و پودر مخمل بسیار گسترده تر شده است. شما میتوانید با ورود به سایت ایلیاکروم اقدام به خرید اینترنتی پودر مخمل نمایید. کافیست با ما تماس بگیرید تا در خرید پودر مخمل بهترین رانمایی را به شما ارائه دهیم.

استفاده از پودر مخمل مناسب در اجرای پروژه های مخمل پاشی با دستگاه مخمل پاش بسیار مهم است.ایلیاکروم، نمایندگی فروش یکی از قدیمی ترین و بهترین تولیدکنندگان پودر مخمل را در ایران دارا میباشد. گروه رنگ های متنوع پودر مخمل ، به شما امکان استفاده و تزئئین انواع سطوح را خواهد داد.

ایلیاکروم انواع پودر مخمل ایرانی و پودر مخمل ترک را برای ارائه در سبد مواد اولیه مخمل پاشی خود ، برای ارائه به مشتریان ، دارد.فروش پودر مخمل در وزن های 1 کیلویی به بالا ، با امکان انتخاب تنوع رنگی ، آماده ارسال به تمام تقاط کشور است.
 

پودر های مخمل شامل ۳ گروه اصلی هستند :
الف ) پودر های مخمل ساده
ب ) پودر های مخمل متالیک
ج ) پودر های مخمل فسفری
 
گروه مهندسی ایلیاکروم ، واردکننده پودر مخمل اورجینال و تولیدکننده پودر مخمل ایرانی با کیفیت ، آماده ارسال به تمام نقاط ایران میباشد.
تلفن مشاوره : 02156573155
شماره همراه : 09127692842 | 09378520929 | 09356458299 | 09359495590
 


همچنین پودر های مخملی ترک در سایزهای متنوعی تولید میشوند که هر کدام از این پودر های مخملی می توانند در صنایع خاصی کاربرد داشته باشند .
الیاف پودر مخملی سایز 1 میل پر مصرف ترین نوع پودر مخمل هستند و در اغلب صنایع مخملپاشی این سایز مورد استفاده قرار میگیرد .
الباقی سایز ها صرفا بصورت سفارشی تولیدو عرضه میگردند . از جمله پودرهای مخملی با 5 میل ارتفاع که بعنوان خزه مصنوعی یا چمن مصنوعی کاربرد دارند .
کیفیت فنی پودر مخمل ترک :
از تمامی فاکتور های مهم در کیفیت پودر مخمل ، تست گرفته شده و بهترین کیفیت ارائه میشود. سنجش رنگ طیف نورسنجی ، اسکنر شکل فلاک، ابزار قرارگیری در معرض نور، عرق سنج، صدا سنج و غیره
کاربرد ها :
خودرو : فلاک کاربرد گسترده ای در صنعت خودرو دارد، مزیت آن ایزوله کردن گرمایی و صدای است و بافت نرم و گرم آن اجازه ستفاده در کانال های پنجره، درز درها، داشبور، صندلی ها، پنل درها، سقف و ستون های A,B,C  خودرو را میدهد  و در قسمت های داخلی باث کاهش صدا و لرزش میشود.
 
لباس : حتما میدنید که تعداد زیادی لباس شامل فلاک در خانه دارید. فلاک در پارچه ها و لباس های زیادی مورد استفاده قرار میگیرد و با پایان هایی مانند مخمل یا چرم و همچنی در چاپ یا انتقال طرح به تی شرت و زیر پوش مورد استفاده قرار میگیرد.
همچنین در دکور منزل، مبلمان، پرده ها، پتوها، کاغ دیواری و دیگر قسمت های پارچه های منزل بکار میرود.