فیلم هیدروگرافی در سه عرض مختلف موجود می باشد.

50 cm wide X any length
80-90  cm wide X any length
100 cm wide X any length

مواد زیادی به صورت فلت یا سه بعدی از جنس های مختلف پلاستیک، فلز، چوب و… را می توان این چاپ را بر رویشان انجام داد.

گروه مهندسی ایلیاکروم پاسخگوی سوالات شما و آماده ارائه مشاوره در زمینه خرید دستگاههای فانتاکروم، مخمل پاش و سیستم هیدروگرافیک (چاپ آبی) می باشد.

تلفن مشاوره : 02156573155
شماره همراه : 09127692842 | 09378520929 | 09356458299 | 09359495590
 

ماده ی کوتینیگ شفافی که در نهایت بر روی کار انجام می شود همانی است که بر روی بدنه ی بیرونی خودرو به کار برده می شود که مقاوم در برابر UV، خراش و … می باشد. کوتینگ این ماده ی شفاف در پایان کار مرحله ی بسیار مهمی می باشد چون از آن در برابر خراشیدگی محافظت می کند و به آن پایداری می دهد. از یک ماده ی شفاف با کیفیت بالا باید برای کوتینگ استفاده شود تا از اجسام آراسته شده محافظت کند. می توانید یک تکمیل مات و بی جلا انجام دهید و یا از یک تکمیل ساتن یا براق استفاده کنید. این ماده باید خیلی پایدار باشد برای مدت زمان طولانی و نیز در برابر خراش مقاوم باشد.

درجه حرارت و رطوبی مناسب برای نگهداری فیلم ها:

فیلم هیدروگرافی بر روی پلی وینیل الکل (PVA) پرینت گرفته می شود و آن بسیار به رطوبت و درجه حرارت حساس می باشد. شرایط انبارداری آن باید مناسب باشد تا پایداری و طول عمر بالایی داشته باشند. فیلم های هیدروگرافی باید در شرایط دمایی و رطوبت کنترل شده نگه داری شوند. رطوبت اتاق باید زیر 60% باشد و درجه حرارت اتاق بین 25-20 درجه سلسیوس (68º to 77º Fahrenheit).

این فیلم ها با ماشین عکاسی روتاری تهیه می شوند و مدت زمان ۴-۶ هفته طول می کشد.

فرم ارسال سوال جدید

پرسش و پاسخ

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما میخواستم ببینم فیلم خام هیدرگرافی برای فروش دارید و اگر دارید قیمت هاش چند هست و اگر ندارید کجا میتونم تهییه کنم ممنونم
خیر فیلم خام موجود نداریم
سلام ايا مراحل هيدروگرافي ميشه تو خونم انجان داد بدون وان مخصوص ؟
سلام ، خیر امکانش نیست
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما میخواستم بدونم چطور فیلمهای هیدروگرافیک رو میتونیم خودمون تهیه کنیم آیا پرینتر خاصی میخواد و یا مواد خاصی برای تهیه این فیلمها
سلام ممنون
ایران پرینتر چاپ هیدرو گرافیک روندارد
بصورت آماده ازچین وتایوان وارد میشود
عرض ادب و احترام قیمت اکتیواتور و فیلم های هیدروگرافی رومیفرمائید؟
سلام وقت
طرح هیدروگرافیک مترمربع ۴۰۰۰۰تومان
اکتیویتورلیتری ۴۵۰۰۰تومان
به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید